prev next

               INSTYTUT ROZWOJU DZIECKA 

                                                           

                                                         


 To miejsce którego powstanie zainspirowało

    dziecko dla dzieci - rodzice dla rodziców


  Prowadząca placówkę, nauczyciel wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego, a przede wszystkim mama małego autysty, wykorzystując własne doświadczenie oraz zdobytą wiedzę zgromadziła najlepszych  specjalistów i terapeutów.

  Z własnego doświadczenia wiemy jak dużo cennego dla naszego dziecka czasu przeznaczyliśmy na wybór odpowiedniej drogi wspierającej efektywny rozwój.

  Pracując w programie Son-Rise często spotykamy się z tym iż wielu rodziców poszukuje informacji na temat tej nowatorskiej w Polsce, niedyrektywnej metody.


 Chcąc  pomóc innym  stworzyliśmy Instytut Rozwoju Dziecka 3e gdzie pragniemy dzielić się swoją wiedzą teoretyczną jak również praktyczną


Jako jedna z pierwszych placówek w Polsce pracując z dziećmi włączamy elementy amerykańskiego  programu  "The Son-Rise "


            Jesteśmy dla Was! Chcemy Wam pomóc!

                                     Zapraszamy

                    „Son Rise 'owi” rodzice Maksa


Zajęcia terapeutyczne prowadzone w Instytucie 3e choć często nie przypominają „klasycznych” niezwykle efektywnie realizują:


- Integrację Sensoryczną

- Wsparcie psychologiczne

- Logopedię

- Terapię ręki

- Arteterapię

- Zajęcia Terapeutyczne 1 na 1 The Son- Rise program

  (Autyzm i zespół  Aspergera)

- Trening słuchowy TL

-  HANDLE


Nasza poradnia jest świetnie przygotowana pod względem warunków lokalowych, a dla maksymalnego komfortu jak również szerszej edukacji zapewniamy rodzicom  obserwowanie zajęć (lustra weneckie)


Wejdź i zobacz najweselszy Instytut na świecie gdzie :zabawa to nauka a nauka to zabawa.ZAPISY ORAZ WSZELKIE INFORMACJE POD NUMEREM TELEFONU :  698-874-211 LUB MAILOWO : 3e@ird3e.pl :)


                                      THE SON-RISE


Od BEARS'a i SAMAHRI`i


Witajcie Rodzice: Dalej sobie ufajcie, dalej idźcie po to, czego pragniecie dla swojej rodziny i swoich dzieci. Dalej wierzcie w swoje marzenia!!! Nie poddawajcie się. Autyzm może być wyzwaniem, ale miłość uprzejmość, szacunek, celebracja i docenianie jest odpowiedzią- przynajmniej pozwala to na możliwości i podróż, które często nie są podejmowane. Przemyśl wszystko co chcesz przemyśleć, aby pomóc swojemu dziecku, a później wybierz to, w co możesz uwierzyć i co czujesz w sercu, że jest właściwe. Nie chodzi o to, czego inni wymagają, co mówią czy nawet krytykują. ZAUFAJCIE SOBIE. ZAUFAJCIE SWOIM MARZENIOM. UTRZYMUJCIE SWOJA NADZIEJĘ ŻYWĄ. RODZICE ZOSTAJĄ ZE SWOIMI DZIEĆMI PRZEZ CAŁE ŻYCIE. SPECJALIŚCI I SYSTEM SZKOLNY JEST TYLKO PRZEMIJAJĄCYM DOŚWIADCZENIEM. To są wasze dzieci, Mamo i Tato- Wy decydujecie.

 Barry Neil Kaufman (Bears)Instytut Rozwoju Dziecka 3e poleca:

Kate Wilde całe życie zawodowe poświęciła pracy z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. W ramach trwającej ponad 20 lat współpracy z Autism Treatment Center of America była terapeutką ponad tysiąca dzieci z różnych stron świata. Obecnie jest dyrektorem Programu Son-Rise. Mieszka w Stanach Zjednoczonych, w Massachusetts.

Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia, Kate Wilde omawia codzienne problemy i przedstawia sprawdzone rozwiązania, które pozwolą sprostać domowym wyzwaniom i uzyskać harmonię.