prev next

      CO NOWEGO U NAS SŁYCHAĆ? :) 

                        

                               Uwaga !!!  

Znalezione obrazy dla zapytania zapisy do przedszkola

                    Drodzy rodzice :)

* Posiadamy jeszcze wolne miejsca w grupie 3-latków i starszaków na rok 2020!!! serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapisów w naszym przedszkolu ! :) 

* Przypominamy, że w naszym przedszkolu realizujemy obowiązkowe dla wszystkich 6-latków, Roczne Przygotowanie Przedszkolne

 ..........................

Szanowni Rodzice:D

Pragniemy poinformować iż, rozpoczynamy w naszej placówce wprowadzać autorską metodę nauki czytania według programu dopuszczonego do użytku przez MEN. Jest to bardzo efektywna metoda i niezwykle ciekawa dla dzieci. Życzymy sobie nawzajem dobrej zabawy i samych sukcesów :):):)


Uwaga! Uwaga!

Nowe zajęcia w Naszym Przedszkolu :)

Kuchcikowo – wprowadzenie zajęć kulinarnych. Raz w miesiącu w naszym przedszkolu będą odbywać się zajęcia kulinarne, podczas których Przedszkolaki wraz z Nauczycielem przyrządzą rozmaite przysmaki, będą uczyć się nakrywać do stołu oraz kultury spożywania posiłków. Świat Kulinariów to nie tylko gotowanie, ale również poznawanie nowych stołów, kształtów, kolorów, liczb, pojęć oraz wiedzy o otaczającym świece. Naszym "Master Szefem" będzie super bohaterka "Cecylka Knedelek". Zapraszamy do śledzenia naszych poczynań będzie zdrowo, kolorowo, smacznie i pachnąco!


Nowe zajęcia ruchowe!
"Drużyna Kangura"
Jest to program ogólnopolskiego systemu Rozrywki Ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym. Celem zajęć jest wszechstronny rozwój fizyczny, przeciwdziałanie otyłości, propagowanie zdrowego stylu życia !!! :) 


Dnia 18.04.2018 r.  W naszym przedszkolu mieliśmy lekcje przyrody. Tematem zajęć był „Fascynujący świat mrówek ”. 

Podczas spotkania Pani pomogła dzieciom w odkrywaniu królestwa tajemniczych owadów, jakimi są mrówki. Poznały zwyczaje mrówek, szczegóły ich życia, budowę i strukturę mrowiska, zobaczyły prawdziwą królową mrówek, a także oglądały świat mrówczymi oczami.


07.02.2018 Spotkanie z dentystą w naszym przedszkolu! :)
Wszystkie przedszkolaki wiedzą jak dbać o zęby, ale tej wiedzy nigdy za mało. W związku z tym zaprosiliśmy dziś do naszego przedszkola panią stomatolog. Tłumaczyła ona dzieciom, jak należy dbać o higienę jamy ustnej. Celem spotkania było przybliżenie sylwetki dentysty, zapoznanie ze sposobami dbania o zęby, zmniejszenie obawy przed wizytą w gabinecie dentystycznym.


Dnia 15.05.2018 r. Mieliśmy przyjemność odbyć lekcje w Bibliotece Miejskiej w Wołominie :)


Dnia 10.10.2018 Nasze przedszkolaki wzięły udział w wycieczce do Warszawskiego ZOO. Była to doskonała okazja do poznania i zobaczenia na własne oczy zwierząt egzotycznych, które nie występują w Polsce w środowisku naturalnym


Dnia 9 listopada 2018 

Obchodziliśmy stulecie odzyskania przez Polskę Niepodległości Częścią finalną obchodów były występy dzieci z grupy Starszej oraz uroczystość pasowania na przedszkolaka dzieci z grupy Młodszej. 19.11.2018 r. Odwiedziła nas Pani Iwona Zasuwa. Tematem Warsztatów było: czy słodycze są zdrowe, czy w ogóle możliwe jest stworzenie ich zdrowszych wersji, a potem serwowaliśmy sobie nawzajem oraz przygotowaliśmy dla rodziców zimowe kokosowe praliny jaglane:)
było pyyyyysznie !!!


25.01.2019 r. Nasze przedszkole zorganizowało Zimowe przedstawienie i Bal Karnawałowy. Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.       Galeria Aktualności